نتایج جستجو برای عبارت :

پاساژها از کی باز میشوند

{font-family:'B Yekan';
src: url("/fonts/YekanWeb-Regular.woff") format("woff");}
*{font-family:'B Yekan';}
h1 {
text-align: right;
}
p {
font-size: 16px;

}

ثبت سفارش تا تیر ماه 1398

پکیج ویژه مراکز خرید و پاساژها
.
خرید کردن همیشه جذابیت خاصی برای عموم مردم به خصوص خانم ها دارد.
هرچقدر که مردم در تنگنای اقتصادی باشند، باز هم خرید کردن حس و حال خوبی در آنها ایجاد می کند. این موضوع زمانی اهمیت بیشتری پیدا می کند که در ماه های پر ترافیک خرید مانند تابستان یا زمستان قرار بگیرد. 
ادامه مطلب
h1 {
}
p {

}

.
هرچقدر که مردم در تنگنای اقتصادی باشند، باز هم خرید کردن حس و حال خوبی در آنها ایجاد می کند. این موضوع زمانی اهمیت بیشتری پیدا می کند که در ماه های پر ترافیک خرید مانند تابستان یا زمستان قرار بگیرد. 
ادامه مطلب
h1 {
}
p {

}

.
ادامه مطلب
از خرید برگشته ام
در کوچه با نایلون های زیادی که حاصل ساعت ها گشتن در پاساژها هستند دارم به خانه بر میگردم
درست زمانیکه احساس رضایت از زندگی دارم در کوچه و از پشت سر بهم شلیک می کنن تق
مغز استخوانم می سوزد و حرکت چیز گرمی را در بدنم حس می کنم
خون و خون و خون جاری می شود
کلید خانه در دستم بود
قبل از اینکه به خانه برسم
کارم را ساخته بودند
می خواستم تلاش کنم خود را به خانه برسانم
ىلی زمانیکه به خاطر اوردم در خانه کسی منتظرم نیست
در سکوت خود مردم
سال
امروز در عید پاک به کلیسا رفتیم و دعای هله لویا رو شنیدیم و با اول تا اخر کلیسا و مادر روحانی عکس گرفتیم و بعد مادر روحانی دستمان را گرفت و برای ما و سرزمینمان دعا کرد....بعد نهار خوردیم و فیلم دیدیم و پیاده راه رفتیم....از پاساژها و خیابانها تا دریا و مترو و رستوران ترکی به صرف هیچ و خریدن چای قرمز از مغازه ترکی....
روز پر بهره ما تمام شد...
اگر فردا صبح دیر بیدار نشوم...
باید با کرفس ها و سبزی خشک کاری بکنم...
بعد شاید در همین حین ملافه ها و لباسها را ب
دیروز کلی کار ریخته بود رو سرم که تقریبا هیچکدوم رو نتونستنم انجام بدم، کلی چیزای خوندنی و نوشتنی مونده بود و هنوزم مونده :) عوضش گفتم روز اول عید رو آوانتاژ بدم تا به کارهای نرسیدم برسم. هم کارهای خونه و هم کارهای خودم...دیروز که برای آخرین بار تا اتمام قرنطینه رفتم بهشت زهرا (س) هیچکی نبود (جز اهالی وادی عرفان) خیلی جالبه مردم بخاطر این بیماری نه مسجد میان نه بهشت زهرا اما پاساژها و فروشگاه ها شلوغتر از همیشه است...مامور وزارت بهداشت زورش به مس
حدود یکماهی هست مهمان ناخوانده ای وارد کشورمون شده
باعث شد مدرسه ها و دانشگاهها و بعدش مراکز و کلاسها و تفریح ها و پاساژها و ... یک به یک تعطیل بشن...
خیلی از کسب و کارها خوابید
خیلی از خریدها انجام نشد
مسافرت ها کنسل شد
جنسها تو انبار موند
بازار کساد شد
حوصله خیلیا سر رفت
قرنطینه رو نتونستن تحمل کنند
و ....
اما برعکس خیلیا هم این تعطیلی براشون فرصت بود برای خیلی از کارها
مطالعه، فیلم دیدن، انجام کارای هنری، در کنار خانواده بودن و....
و.....
خدا رو شک
بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، در ادامه بازرسی های بازرسان مرکز بهداشت از روند اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند و ضرورت غیرفعال بودن صنوف پرخطر داخل پیشگیری از بیماری کرونا، میدان بزرگ قم در درگاه نمایندگان نیروی انتظامی و تعزیرات تا اخبار وزارت بهداشت غیرفعال شد. رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم در این خصوص بیان کرد: با توجه به اینکه حجم بیماران ورودی به مراکز درمانی بوسیله ویژه بیمارستان کامکار قم بار دیگر تکثیر یافته است، مشاغل پرخ
اجاره منزل مبله در قشم اجاره ویلا و سوییت مبله در جزیره زیبای قشم
- ارائه کلیه خدمات گردشگری به مسافرین محترم در قشم با توجه به اینکه اینجانب ساکن و بومی جزیره قشم هستم, و نیز آشنایی که با این جزیره زیبا دارم امکان ارایه خدمات توریستی برای بنده فراهم میباشد.

شما مسافران گرامی میتوانید جهت استفاده از خدمات توریستی شامل: گشت کامل از مناطق زیبا و بکر جزیره قشم
- تور تفریحی و گردشی جزیره
- گشت جزیره قشم و رفتن به پاساژها و محلهای مناسب برای خرید
اجاره منزل مبله در قشم اجاره ویلا و سوییت مبله در جزیره زیبای قشم
- ارائه کلیه خدمات گردشگری به مسافرین محترم در قشم با توجه به اینکه اینجانب ساکن و بومی جزیره قشم هستم, و نیز آشنایی که با این جزیره زیبا دارم امکان ارایه خدمات توریستی برای بنده فراهم میباشد.

شما مسافران گرامی میتوانید جهت استفاده از خدمات توریستی شامل: گشت کامل از مناطق زیبا و بکر جزیره قشم
- تور تفریحی و گردشی جزیره
- گشت جزیره قشم و رفتن به پاساژها و محلهای مناسب برای خرید
باکو پایتخت جمهوری آذربایجان است که در حاشیه دریای کاسپین قرار دارد. باکو نه تنها وسیع ترین شهر کشور آذربایجان، که بزرگ ترین شهر منطقه قفقاز است و امروزه به سبب ویژگی هایی مانند بافت اروپایی و پیشرفت قابل توجهش، به قطب گردشگری آذربایجان بدل شده است. این شهر همچنین مرکز علمی، فرهنگی و صنعتی جمهوری آذربایجان محسوب می شود و بنابراین اهمیتی دو چندان دارد. 
شهر باکو جمعیتی در حدود 3 میلیون نفر را در خود جای داده و از لحاظ تقسیمات شهری به 12 بخش ت
09190930045- اجاره خوابگاه و پانسیون دخترانه در میدان ولیعصر تهران.
نزدیک #دانشگاه تهران
نزدیک #دانشگاه امیرکبیر
نزدیک دانشکده معماری #دانشگاه آزاد تهران جنوب و تهران مرکز
نزدیک دانشگاه علمی کاربردی هلال احمر
نزدیک #دانشگاه هنر
نزدیک به مراکز خرید و پاساژها
نزدیک به خطوط مترو و بی آر تی شمال به جنوب و شرق به غرب
مناطق
تحت پوشش (#میدان ولیعصر- #میدان فلسطین- #میدان هفت تیر- #میدان انقلاب- #خیابان
ولیعصر- #خیابان طالقانی -#خیابان جمهوری- #بلوار کشاورز
سکوهای کار هوایی ماشین های صنعتی هستند که شامل بالابر هوایی، سکوهای کار آسانسوری، و بالابر کاری متحرک می شوند. همچنین تحت عنوان بالابر مخصوص چیدن میوه یا بالابر آکاردئونی نیز ساخته می شوند. سکوهای کار هوایی عموماً در صنعت جهت اهداف تعمیر و نگهداری استفاده شده و توسط افراد حرفه ای کنترل و هدایت می شوند. اپراتورهای این دستگاه ها می بایست حتما دوره آمورزشی سکوهای کار هوایی را سپری کنند تا مهارت لازم جهت کنترل ماشین را داشته باشند، حال دیگر
ویژگی های فنی چراغ خطی روکار و آویز مدل L02
ال ای دی : چیپ های اس ام دی با بالاترین کیفیت و ضریب نمود رنگ دارای استاندارد ETL و UL و CE و …
دفیوزر ( پلی کربنات ) : دفیوزر آلمانی با پخش نور بسیار خوب و ضریب عبور نور بالا و قابلیت نصب به صورت کلیک
بدنه : آلومینیوم اکسترود آنودایز شده
درایور : درایور برند MeanWell,Tridonic
قابلیت نصب در طول های مختلف و نا محدود ( بدون محدودیت ضریب )
قابلیت نصب به صورت نورخطی روکار و نورخطی آویز
قابلیت تنظیم شدت روشنایی ( Dimmable )
قابلی

مطابق برنامه ستاد ملی مقابله کرونا از شنبه ۳۰ فروردین ماه اصناف کم خطر در استان تهران شروع به فعالیت می‌کنند که قرار بر این است تا فعالیت این واحد‌ها با ملاحظات، الزامات و ملاحظات خاص خود همراه باشد.  قطعا تا حدودی بازگشایی اصناف برای شهر نگران کننده و شاید تجمع های غیرضرور را به همراه داشته باشد اما کشورهای مختلف دنیا نیز بعد از یک دوره سخت، قرنطینه اقدام به بازگشایی مراکز تجاری و فروش خود کرده اند.
یکی از راه‌های کاهش مواجه و قطع زنجیر

امروزه با توجه به توسعه و پیشرفت در صنعت شیشه سازی، اجرای هندریل شیشه ای نسبت به گذشته با مشکلات کمتری رو به رو است. مثلا ساخت شیشه های دو جداره و سه جداره باعث شده تا شیشه ها استحکام بیشتری داشته باشند و برای اجرای هندریل شیشه ای مواردی مانند شکستن شیشه به هنگام نصب، برخورد شی و غیره رخ ندهد.
هندریل های شیشه ای که به نرده های شیشه ای معروف اند کاربردهای بسیاری دارند از جمله کاربردهای هندریل های شیشه ای می توان به نصب آنها در جلوی تراس، قسم
 معرفی شهر زیبای بانهمروری کلی بر مراکز تجاری و پاساژهای بانه

مراکز خرید در شهرستان بانه ( baneh ) بسیار زیادند که هر کدام مملو از مغازه ها و اجناس متفاوت هستند. برخی از این پاساژها مختص به محصولی خاص هستند، مثلا فقط لوازم خانگی ، فقط موبابل ، فقط پارچه هستند و برخی نیز همه ی اجناس و کالا را با هم دارند که شما با حضور در این اماکن می توانید همه ی کالاها های مورد نیازتان را خریداری نمایید. تعداد پاساژهای بانه حدود 150 عدد هستند که شما می توانید با ح
چاپ فضای خارجی یا همان چاپ لارج فرمت بیشتر برای تبلیغات محیطی در فضای باز کاربرد دارد. تغییرات دما، تابش نورخورشید، قابلیت دید از فواصل دور و … از ویژگی های چاپ در فضای خارجی است که می بایست رعایت شود. مرکب و مواد مصرفی آن در برابر تابش پرتو فرابنفش خورشید، رطوبت و دیگر عوامل خارجی مقاوم بوده، بنابراین می بایست از استحکام و ثبات بیشتری برخوردار باشد. این نوع چاپ در مواردی مثل تابلوهای چاپی سر در مغازه ها، تابلوهای چاپی سر در پاساژها، بیلبور
چیلر یکی از سیستم های سرمایشی است که با استفاده از سیکل تبرید تراکمی و یا سیکل تبرید جذبی یا بخار کار می کند. این دستگاه حرارت را از مایع که اغلب آب است، می گیرد و دمای آن را کاهش می دهد. بعد از این کاهش دما، از این مایع سرد شده برای تهویه هوا و همچنین خنک کردن دستگاه های هواساز و فن کوئل استفاده می کنند. ضمنا لازم به ذکر است که از گرمای گرفته شده از آب توسط این دستگاه، می توان برای مصارف گرمایشی نیز استفاده نمود. این دستگاه در انواع مختلفی تولید
روی تخت نشسته و تلاش می‌کردم جملاتی ساده و آسان برای توصیف شهرم بنویسم، بالاخره بعد از دو ساعت چیزی حدود هفت خط نوشته و سعی می کردم جملات نا‌آشنایم را به خاطر بسپارم!
وسط همین حفظ کردن‌ها با افسوس به جملاتم خیره شدم، کاش می‌شد با زبان و الفبای خودم معرف زادگاهم باشم، کاش می‌شد به جای استاد انگلیسی استاد ادبیات فارسی می‌گفت شهرتان را توصیف کنید!
آن وقت می‌توانستم حتی در وصف سنگفرش‌های خیابان دادگستری که هزاران بار در آن قدم زده بودم هم چ
جزیره کیش علاوه بر انواع تفریحاتی که برای گردشگران خودش داره ، مراکز
خرید متنوع و به اصطلاح مگا مال هایی داره این مراکز خرید کیش خیل عظیمی از
گردشگران برای خرید به خودش جذب می کنه. البته تعداد بسیار زیادی از این
مراکز خرید به شکل مدرن در حال احداث در این مروارید خلیج فارس هستند.
گردشگران در تور کیش از اصفهان
به ویژه که جز پر ترددترین مسیرهای گردشگری کشور می باشد همواره به قصد
خرید انواع اقلام و کالاها راهی این جزیره میشوند. پاساژها و مراک
بسم‌الله

یک.
آیا تاریخ به خاطر دارد که مسیر حضرات آل‌الله و خاصه حضرت سیدالشهداء علیهم‌السلام تا امروز کسی را به زور به سمت خودش کشیده باشد؟ دین زوری؟ زیارت زوری؟ شهادت زوری؟ مطلقا چنین چیزی امکان ندارد. آستان این تفکر آنقدر بلند است که محال ممکن است منت حضور کسی را بکشد چه برسد به آن‌که کسی را به زور به سمت خود بکشاند. انسان باید خود بفهمد و درک کند که تنها مسیر فلاح، این مسیر است و مسیر دومی هرگز متصور نیست وگرنه بهشت زوری نداریم که ندار
مدتی ساکن شاهرود بودم، و بین دانشگاه و خانه راه کوتاهی بود که باید پیاده می رفتم. نزدیک ترین راه برای رفتن به دانشگاه از مسیر بازار سرپوشیده طی می شد. بازار سرپوشیده، جایی هست مثل پاساژهای امروزی، ولی اختصاصی تر و اگر از قدیم حفظ شده باشد، وسیع تر هم هستند. طوری که در مسافت های طولانی مثلا یک وقت میبینی یک دالان یا یک خیابان، به عبارتی، همه یک جنس میفروشند، مثلا راسته کفاشی، فرش فروشی، زرگری و غیره داریم. هر شهر، و خصوصا شهرهای بزرگ یک بازار س
ما در سال ۹۸ بود که توانستیم در اولین مهمانی خانوادگی ظرف نشوییم. در واقع این تاریخ، تاریخ مهمی‌ست در زندگی مجری ما. یلدای ۹۸ تنها یلدا و تنها مهمانی خانوادگی ای بود در ۲۵ سال اخیر مثل گاری از ما کار نکشیدند و ما خدا را بخاطر این موهبت بزرگ شکرگزاریم. ولله.یکی از مهم‌ترین اتفاقات ۹۸ بود که هم من و هم عارفه یادمون رفت( میتونیم دستاورد بدونیمش).
*
دیگه زحمت کشیدید تا اینجا‌ اومدید، حیفم‌ اومد‌ چندتا از خواب‌هام رو تعریف نکنم. یه چندتا خواب با
ما در سال ۹۸ بود که توانستیم در اولین مهمانی خانوادگی ظرف نشوییم. در واقع این تاریخ، تاریخ مهمی‌ست در زندگی مجری ما. یلدای ۹۸ تنها یلدا و تنها مهمانی خانوادگی ای بود در ۲۵ سال اخیر مثل گاری از ما کار نکشیدند و ما خدا را بخاطر این موهبت بزرگ شکرگزاریم. ولله.یکی از مهم‌ترین اتفاقات ۹۸ بود که هم من و هم عارفه یادمون رفت( میتونیم دستاورد بدونیمش).
*
دیگه زحمت کشیدید تا اینجا‌ اومدید، حیفم‌ اومد‌ چندتا از خواب‌هام رو تعریف نکنم. یه چندتا خواب با
h1 {
}
p {

}

.
هرچقدر که مردم در تنگنای اقتصادی باشند، باز هم خرید کردن حس و حال خوبی در آنها ایجاد می کند. این موضوع زمانی اهمیت بیشتری پیدا می کند که در ماه های پر ترافیک خرید مانند تابستان یا زمستان قرار بگیرد. پس با معرفی به مخاطبا
در زمان های قدیم، از سقف حیاط خلوت برای نورگیری مناسب  و  بدست آوردن نور کافی در ساختمان  ها استفاده می شد. در پوشش سقف حیاط خلوت از  بلوک شیشه ای استفاده میشد این ورق ها نور آفتاب را به شکل زیبایی در داخل ساختمان تاریک ، منعکس می کردند. شفافیت این سقف ها در صرفه جویی تاثیر بسیاری دارد .ازجمله  قدیمی ترین تمدن ها که از نورگیر استفاده می شد مربوط به مصر می باشد . استفاده از شیشه زمانی مناسب خواهد بود که از  شیشه دوجداره برای پوشش حیاط خلوت استفا
بسم‌الله...
سلام!
+
امروز که این نوشته را می‌نویسم، اواخر تیر ماه است و یک ماه از تابستان رفته. این روزهای من پر از اتفاقاتِ جدید است. از کارِ جدی‌تر از قبل در مدرسه و چشم‌انداز جدی‌تر کاری گرفته تا خریدهای عجیب و غریبی که همیشه ازشان فراری بوده‌ام! مثلاٌ گمان کنید چهار ساعت و نیم بین پاساژها و مغازه‌های میدان شوش دنبالِ سرویس چینی‌ای بگردید که ایرانی باشد و آن قدرها هم سنگین نباشد و گل‌های صورتی‌ش هم به اندازه باشد!
این تابستان بچه‌های
نورگیر سقف حیاط خلوت

نورگیر سقف حیاط خلوت
در گذشته، از سقف حیاط خلوت برای نورگیری مناسب  و  بدست آوردن نور کافی در ساختمان  ها استفاده می شد. در پوشش سقف حیاط خلوت از  بلوک شیشه ای استفاده میشد این ورق ها نور آفتاب را به شکل زیبایی در داخل ساختمان تاریک ، منعکس می کردند. شفافیت این سقف ها در صرفه جویی تاثیر بسیاری دارد . استفاده از شیشه زمانی مناسب خواهد بود که از  شیشه دوجداره برای پوشش حیاط خلوت استفاده شود دوجداره بودن شیشه یک عایق خوب گرم
مهرسام، پسر عزیزم
230 روز از آخرین روزی که قلم به دست گرفته ام می گذرد. از آن قلم هایی که جان ات به لبت می رسد تا حرفی، حدیثی، واژه ای، سخنی، چیزی با آن بنویسی. از آن قلم هایی که باید تمام انرژی های انباشته زندگی ات را بسوزانی تا بتوانی بر اصطکاک بین نوکِ گرافیتیِ سفت و سختِ آن و کاغذی که زیر دستت گرفتار آمده، غلبه کنی. از آن هایی که آن روزها، آن روزهایی که ما بچه بودیم، خیلی محکم تر و مقاوم تر بودند. شاید به خاطر آن که ما بچه های آن روزها، قلم ها را
من هنوز جزو بازمانده های 98 هستم!
چند روز پیش دیدم پشت دستم میسوزه نگاه کردم دیدم پوستش حسابی خشک شده و پوست پوست شده و اصلا حواسم بهش نبوده...روزی چندین بار دارم دستامو چرب میکنم ولی نمیدونم پوستم به چی حساسیت داده اینطور شده؟!!! پد الکلی یا اسپری؟!!!
چند روزی هست حبس خانگی هستیم.... دلم برای قدم زدن توی شهر و پاساژها تنگ شده.... دلم برای روزای بدون استرس تنگ شده... حتی دلم تنگ شده که یه عطسه کنم و پشتش با نگرانی بهم نگاه نکنن که نکنه کرونا گرفته باشم؟
دیوارپوش آینه ای
یکی از زیباترین و پرطرفدارترین نوع دیوارپوش ها، دیوارپوش آینه ای می باشد. در طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان ها با بکاربردن دیوارپوش آینه ای سبب انعکاس نور در فضا و بزرگتر و زیباتر نشان داده شدن هرچه بیشتر محیط می شوند. در گذشته نیز استفاده از آینه در بخش هایی از دیوار و سقف دیده می شد اما استفاده از آن به شکل دیوارپوش جدیدا مرسوم شده است.البته این فرهنگ در ساخت زیارتگاه ها کماکان وجود دارد. علاوه بر صنایع دستی امروزه آینه
در زمان های قدیم، از سقف حیاط خلوت برای نورگیری مناسب  و  بدست آوردن نور کافی در ساختمان  ها استفاده می شد. در پوشش سقف حیاط خلوت از  بلوک شیشه ای استفاده میشد این ورق ها نور آفتاب را به شکل زیبایی در داخل ساختمان تاریک ، منعکس می کردند. شفافیت این سقف ها در صرفه جویی تاثیر بسیاری دارد .ازجمله  قدیمی ترین تمدن ها که از نورگیر استفاده می شد مربوط به مصر می باشد . استفاده از شیشه زمانی مناسب خواهد بود که از  شیشه دوجداره برای پوشش حیاط خلوت استفا
دیوارپوش گچی (سه بعدی)
یکی از ایده های جدید و جذاب در دنیای دیوارپوش ها، تولید دیوارپوش گچی (سه بعدی) می باشد. استفاده از این نوع دیوارپوش ها در دکوراسیون داخلی ساختمان ها باعث ایجاد فضایی خاص و منحصربفرد خواهد شد. جنس این نوع دیوارپوش از گچ بوده و قابلیت نصب انواع قاب و سایر نصب کننده ها بر روی دیوار را دارا هستند. تابش نور و انعکاس آن بر روی این نوع دیوارپوش سبب زیباتر نشان دادن طرح روی آن خواهد شد. استفاده از دیوارپوش ها در ساختمان های ا
سلام 
زندگی رو این monk ها میکنن.
یکی داشته از یه جایی رد میشده که بره سر کارش و سر راهش یه monk میبینه. میبینه داره میخنده. ازش میپرسه میتونم بپرسم به چی داری میخندی؟
مانکه میگه به تو میخندم. بیا پیش من بشین.
میره پیشش میشینه و جفتشون شروع میکنن به مردمی که رد میشن میخندن.
واقعا هم آدم از بیرون به داستان نگاه میکنه خودمون رو مسخره کردیم با این زندگی شهری و نظام اجتماعی و مصرف گرایی‌مون
زندگی الان ما از زندگی خیلی مردم گذشته کیفیتش بیشتره. خیلی چیز
معرفی گونه های گیت های فروشگاهی : در این بخش قصد داریم بهترین مدل های گیت فروشگاهی و دزدگیر فروشگاه برای شما مورد بررسی قرار دهیم تا شما برای انتخاب دچار سردرگمی و مشکل نشوید ما در کنار شما هستیم تا یک عمر از این محصولات به طور صحیح استفاده کنید و لذت یک فروشگاهی با محیط سالم و مفرحی برای خود و مشتریان خود داشته باشید .
گیت فروشگاهی EM (ای ام )
گیت فروشگاهی AM , دزدگیر فروشگاهی ای ام ( گیت am ) : سیستم های دزدگیر AM کمپانی گیت با تقوا با شایسته ترین سرو
قیمت و خرید ریمل اسنس حجم دهنده یکی دیگر از محصولاتی که با خرید آن می‌توانید مژه‌های خود را پرپشت و حجیم کنید ریمل حجم دهنده I Love Extreme Crazy Volume اسنس است که دقیقاً خواهر ریمل I Love Extreme Volume است، منتهی با حجم دهی و غلظت بیشتر همراه با بافت کرمی سبک که مسبب سهولت در استفاده از آن می‌شود. قیمت مناسب محصولات اسنس در مقابل با کیفیت آن‌ها بسیار مناسب است و با خرید ریمل I Love Extreme Crazy Volume پرپشتی مژه‌های خود، حداقل چیزی است که تضمین کرده‌اید.
ویژگی‌های ریم
چاپ بنر در اصفهان چاپ فلکس در اصفهان
۲ مهر, ۱۳۹۸ چاپ بنر و تابلوسازی اسپادانا اصفهان دانشنامه 1۰
چاپ فلکس در اصفهان: در اواسط سال ۱۳۷۵ بود که چاپ فلکس در اصفهان و استفاده از آن در ساخت انواع تابلو های فلکسی و یا همان فکسی فیس ها آغاز شد. این تابلو ها خیلی زود جای خود را در حوزه تبلیغات در فضاهای مختلف بیرونی (Out Door) و درونی (In Door) باز کردند. فلکس ها شکل جدیدی از بنر ها بودند که با داشتن خاصیت عبور نور می توانستند در انواع تابلوهایی که با تکنولوژی
سرکارخانوم فکرکنم مشاغل اداری تاپنجم عید تعطیل باشن!
پس واسه دکور اون روزنامه دستته دیگه؟
آره!..بیخیال کل کل بااین زبون نفهم شدم وخواستم ازدرخونه بزنم بیرون که موبایلم زنگ خوردبادیدن شماره شروین نزدیک بود پس بیفتم نمیفهمیدم چه حالیه البته میفهمیدما به روی خودم نمیاوردم!
بله؟
سلام درناخانوم
سلام اقاشروین،خوبین؟...خودش گفت خارج ازمحیط کاری دیگه رئیسش نیستم که بگم اقای راستاد!
ممنون از احوال پرسی های شما،خوبیم شماچطورین؟
ای یه نفسی میادومی
تجریش از محله‌های شمالی و نوستالژیک تهران است که با مکان‌های مهمی مانند امامزاده صالح و بازار معروفی به همین نام شناخته می‌شود.
محله تجریش از شرق به خیابان شریعتی، از غرب به خیابان‌های دربندی و نیلوفر، از جنوب به بزرگراه‌های صدر و مدرس و از شمال به خیابان ولیعصر منتهی می‌شود. نزدیکی این محله به بزرگراه‌ها و خیابان‌های اصلی شهر و سیستم‌های حمل‌ونقل متنوع، وجود تعداد بی‌شمار مرکز خرید و همچنین برخورداری از مجموعه‌های تفریحی، بسیار
تویِ حمام بودم. نرم کننده یِ آبی رنگ رو زدم به موهام.  از وقتی جا به جا شدم این آبی رو استفاده نکرده بودم. بویِ خیلی خوبش منو یادِ روزهایی انداخت که اینجا زندگی نمیکردم. اونجا که پیش خواهرم بودم. یادِ همون روزها که میرفتم پیشِ روانشناسم و یک روز بهم گفت حمام بودی ؟ و احتمالا بویِ نرم کننده بوده یا شایدم بوی عطرم بوده .. دلتنگی هام شدید شد. واسه عصرهایی که تک و تنها میرفتم میگشتم. میرفتم سینما سعدی .. یه موقع هایی که دلم شلوغی میخواست . یا وقتایی که
اوت لت های استانبول یا مراکز خرید استانبول
استانبول یکی از کلان شهرهای دنیا به حساب می‌آید و با توجه به وضعیت مناسب صنعت کشور ترکیه و حضور بیشمار گردشکران خارجی مراکز خرید فراوانی در این شهر وجود دارند. همین امر موجب شده که پیدا کردن مرکز خرید مناسب با قیمت‌های ارزان کار دشواری باشد، بسیاری از مسافرانی که به این شهر سفر می‌کنند دچار سردرگمی می‌شوند و در تله مغازه‌داران گران فروش می‌افتند.
ما در ادامه این مطلب با توضیحات کامل و ارائه تصا
یکی از مشکلات رایج که در سیستم لوله کشی ساختمان ها و لوله کشی شهری وجود دارد تنظیم نمودن فشار آب پمپاژ شده به داخل لوله ها می باشد. با توجه به این موضوع که میزان آب مصرفی دارای نوسان می باشد و دارای مقدار معینی نیست، بنابراین در سیستم های پمپاژ ثابت که چند الکترو موتور دائماً مقدار معینی آب به درون لوله ها پمپاژ می کنند. با توجه به کاهش و افزایش مصرف آب فشارهای متفاوتی به لوله وارد می شود که این موضوع باعث ایجاد مشکلاتی در سیستم آبرسانی می شود.
دیروز بعد از خستگی یک روز کاری مفصل باید به جلسه فراز می‌رفتم. همیشه برای جلسه‌ی فراز انرژی دارم حتی در خسته‌ترین حال جسمی و روحی‌ام. فکر کردن راجع به آنکه چه طور می‌شود بچه‌ها را خوشحال کرد و برای‌شان یک فعالیت سرگرم‌کننده و آموزنده طراحی کرد حسابی من را سر ذوق می‌آورد. این بار هم طرحی که برای برنامه‌ی عید داده بودم تصویب شده بود و قرار بود که در جلسه‌ی امروز راجع به جزئیاتش صحبت کنیم. 
هیچ چیز از قبل آماده نکرده بودم و تقریبا دوهفته‌
تفریحات دلچسب تور تایلند

تایلند که به کشوری پرطرفدار در بین گردشگران تبدیل شده، به طور قطع، تفریحات جذابی را در آن می توان امتحان کرد. از سواحل زیبایش گرفته تا خوردن غذاهای خیابانی، فیل سواری و... همراه با الفبای سفر سرگرمیهای جذاب این کشور در تور تایلند را با هم مرور می کنیم.

تفریحات جذاب جزیره کولان  پاتایا

در 7 کیلومتری شهر پاتایا، جزیره حیرت انگیز کولان Ko Lan قرار دارد. جزیره مرجانی زیبا و پر طرفدار با 5 ساحل که آخر هفته ها هزارن گردشگر
گیت فروشگاه
با بزرگتر شدن جوامع و افزایش جمعیت فروشگاه ها و اماکن تجاری نیز بزرگتر شده اند و از طرفی یکی از مهمترین دغدغه های صاجبان مراکز تجاری حفظ امنیت این فروشگاه و مراکز بزرگ شده است . اما باید به این نکته نیز توجه داشته باشیم که همراه با گسترش و بزرگتر شدن جوامع و محیط های تجاری تکنولوژی امنیت و حراست نیز پیشرفت چشمگیری داشته است . هر روز به تعداد شرکت هایی که در زمینه امینت و حفاظت فعالیت می کنند افزوده می شود . به صورتی که امروزه خود بح
جز افرادی هستید که دلتان می‌خواهد قبل از رسیدن به مقصد هتل خود را رزرو کنید و به دنبال هتل و یا اجاره سوئیت بودن بعد از پیاده شدن از هواپیما شما را کلافه می‌کند؟ بنابراین بهتر است که قبل از سفر هتل‌های مقصد را با توجه به امکانات و موقعیت مکانی آن‌ها بررسی کنید تا بتوانید بهترین و مناسب‌ترین انتخاب را داشته و از سفرتان لذت ببرید.
هتل ترنج کیش
در فهرست تهیه شده ما از هتل های لاکچری کیش هتل ترنج قطعا در صدر لیست قرار می گیرد. این هتل در شمال غر
برای اقامتی راحت و دلپذیر درهتلی با سابقه درخشان و نزدیک به حرم مطهر امام رضا(ع) ، پیشنهاد ما، هتل سه ستاره اطلس می باشد. این هتل که از قدیمی ترین هتل های مجاور به حرم است،  در سال 1355 افتتاح و در سال 1395 برای مجهز شدن به جدیدترین امکانات، مورد بازسازی کامل قرار گرفته است. بنای این هتل بیش از 40 سال قدمت دارد و سابقه درخشان هتل در صنعت هتلداری، باعث جذب میهمانان وفادار بسیاری شده است.
برای مشاهده قیمت مناسب ، مشخصات و عکس های هتل اطلس کلیک کنید.
ه
درج آگهی استخدام در تهران و کلیه شهرستان های کشور

بطور قطع یکی از بیشترین جستجوی کلمات در موتورهای جستجوگر کاربران ایرانی ، به کلمه درج آگهی استخدام تعلق دارد که شاید این کلمه بیشتر مربوط به کارفرمایان باشد و کلمه آگهی استخدام هم بیشتر
مربوط به کارجویان باشد. دلیل این امر، خیل عظیم بیکاران جویای شغل مناسب و حتی نامناسب در بین همه اقشار جامعه می باشد. از جوان و پیر گرفته تا پسر و دختر و زن و مرد، همگی به دنبال ایجاد یک کار و کسب درامد زا جه
همشهری آنلاین/ مرضیه موسوی:ماسک و شیلد چهره مغازه داران را پوشانده. یکی با خنده می گوید: «رب را شکر قبل از کروناآنقدر همدیگر را دل سیر دیده بودیم که زمان حال با ماسک و شیلد حزن همسایه های بازاری خودمان را می شناسیم. » درهای فلزی که بازار را به آستان امامزاده صالح(ع) می رسانند هنوز بسته اند. فروشنده های مواد غذایی و خوراکی حواسشان است جنس را به پیمانه استفاده روزشان خریداری کنند و از انباشته کردن قفسه ها خودداری می کنند. قدیمی ترها می گویند که ح
شاید چیزی که می‌نویسم رنگی از تو نداشته باشد. همه ما تنها خودمان را میشناسیم و جز خودمان از چیز دیگری قادر نیستیم که حرف بزنیم. دوستی‌هایمان، رفاقت‌هایمان، همه‌چیز فقط برایمان معنادار است چون ما آن‌ها را تجربه می‌کنیم. چون ما هستیم که از پشت چشم‌ها دنیا را می‌بینیم. دلیل اینکه وحشت می‌کنیم یا دوست می‌داریم یا تاریخ جایگزین وحشتِ ما نمی‌شود هم همین است. مهم نیست که روزی استالین مردم را برای کوچک‌ترین حرف‌ها به اردوگاه‌های دورافتاده
بوستر پمپ ها جهت تنظیم فشار اب داخل لوله استفاده میشود . با توجه به نوسان میزان آب مصرفی در ساختمان ها ، جهت تنظیم فشار آب از بوستر پمپ ها استفاده میگردد . در سیستم های پمپاژ ثابت که چند الکترو موتور دائماً مقدار معینی آب به درون لوله ها پمپاژ می کنند. با توجه به کاهش و افزایش مصرف آب فشارهای متفاوتی به لوله وارد می شود .
بوستر پمپ یک دستگاه مرتبط به هم و یکپارچه ای از چندین الکترو پمپ می باشد که بصورت موازی به همدیگر متصل هستند تا مجموع آب مصرفی
سفر به پایتخت و نگین آذربایجان با تور باکو

قطعا همه شما می دانید که سفر به شهر باکو پایتخت آذربایجان این روزها جزو پرطرفدارترین مقاصد گردشگری بشمار میرود و اینکه باکو بزرگترین شهر و همچنین بزرگترین بندر این کشور هم به حساب می آید و اینکه درست بر ساحل غربی دریای خزر در شبه جزیره آب ‌شوران قرار گرفته و مهمتر یکی از مناطق نفت‌ خیز جهان هم دارای اهمیت است و شهر جذاب باکو پرجمعیت ترین و یکی از زیباترین شهرهای قفقاز بوده و وجود تعداد بسیاری از
اما و اگرهای فعالیت صنفی دیجیتال
مشهد- ایرنا- ویروس همه‌گیر کرونا با تاثیر بر همه شئون زندگی اجتماعی، کسب و کارهای خرد صنفی را هم تحت تاثیر خود قرار داد بطوریکه مبادلات تجاری و معاملات سنتی را در حوزه گسترده‌ای از صنوف به صفر رساند و مردم را به فعالیت‌های صنفی دیجیتالی و خرید اینترنتی واداشت.
به خاطر شرایط بحرانی ناشی از کرونا و تنگناهای اقتصادی این روزها "فعالیت دیجیتالی" در فضای مجازی به خاطر کارکردهای مناسب و موثرش، برای صاحبان کسب و ک
نکات مهم گزینش و خرید گونه های پرده هوا (AIR CURTAIN) :به صورت کلی پرده هوا (درب هوا) وسیله ای میباشد که با جریان هوای پرفشار از ورود هوای خارج به باطن و اختلاط هوای دو محیط پرهیز میکند. پرده های هوا می‌توانند جهت گرمایش یا این که سرمایش فضا داخلی علاوه بر فایده گیری از مکش هوای داخلی به کویل های گرمایشی یا این که سرمایشی نیز مجهز شوند. حرفه هوادهی سانتیفیوژ و استوانه ای پرده هوا بایستی به اندازه کافی حاذق باشد تا یک جت پرفشار از هوا تولید کند که‌ای
خط قرمزهای همسرانه!
چراغ قرمز اول: زیاد شاعرانه نباشید!
بر
خلاف تصور برخی از خانم‌‌ها، مردها از زن‌هایی که هر روز منتظر محبت زیاد
یا جملات و پیامک‌های شاعرانه و عاشقانه هستند خوششان نمی‌آید. آنها زن‌های
معمولی با نیازهای عادی را ترجیح می‌‌دهند. زنی که سرد و بی‌عاطفه است به
اندازه‌ی زنی که بیش از حد وابسته و عاطفی باشد برای مردها منزجر کننده
است.

مردها نمی‌خواهند نقش یک تکیه‌گاه عاطفی بزرگ را بازی
کنند که همیشه ناچار به حمایت از ی
معرفی شهر زیبای بانه
مروری کلی بر مراکز تجاری و پاساژهای بانه
مراکز خرید در شهرستان بانه ( baneh ) بسیار زیادند که هر کدام مملو از مغازه ها و اجناس متفاوت هستند. برخی از این پاساژها مختص به محصولی خاص هستند، مثلا فقط لوازم خانگی ، فقط موبابل ، فقط پارچه هستند و برخی نیز همه ی اجناس و کالا را با هم دارند که شما با حضور در این اماکن می توانید همه ی کالاها های مورد نیازتان را خریداری نمایید. تعداد پاساژهای بانه حدود 150 عدد هستند که شما می توانید با حض
مراکز خرید در شهرستان بانه ( baneh ) بسیار زیادند که هر کدام مملو از مغازه ها و اجناس متفاوت هستند. برخی از این پاساژها مختص به محصولی خاص هستند، مثلا فقط لوازم خانگی ، فقط موبابل ، فقط پارچه هستند و برخی نیز همه ی اجناس و کالا را با هم دارند که شما با حضور در این اماکن می توانید همه ی کالاها های مورد نیازتان را خریداری نمایید. تعداد پاساژهای بانه حدود 150 عدد هستند که شما می توانید با حضور در آنها به خرید تلو
مراکز خرید در شهرستان بانه ( baneh ) بسیار زیادند که هر کدام مملو از مغازه ها و اجناس متفاوت هستند. برخی از این پاساژها مختص به محصولی خاص هستند، مثلا فقط لوازم خانگی ، فقط موبابل ، فقط پارچه هستند و برخی نیز همه ی اجناس و کالا را با هم دارند که شما با حضور در این اماکن می توانید همه ی کالاها های مورد نیازتان را خریداری نمایید. تعداد پاساژهای بانه حدود 150 عدد هستند که شما می توانید با حضور در آنها به خرید تلو
شهر برن سوئیس علاوه بر آب‌ وهوای فوق‌العاده و وجود جاذبه‌های تاریخی متعدد، به‌عنوان یکی از بهترین مراکز خرید در اروپا هم شناخته می‌شود.
اگر شما هم یکی از طرفداران خرید در سفر هستید، مطمئن باشید  هرگز ناامید و دست‌خالی از این شهر باز‌ نمی‌گردید.شهر برن، پایتخت کشور سوئیس، شاید آنقدری که باید معروف نشده باشد، ولی جاذبه‌های بسیار زیادی دارد که همواره مورد توجه خیلی از گردشگران فصلی بوده است. شاید شما هم همانند خیلی‌های دیگر باغ‌های رز
مراکز خرید در شهرستان بانه ( baneh ) بسیار زیادند که هر کدام مملو از
مغازه ها و اجناس متفاوت هستند. برخی از این پاساژها مختص به محصولی خاص
هستند، مثلا فقط لوازم خانگی ، فقط موبابل ، فقط پارچه هستند و برخی نیز
همه ی اجناس و کالا را با هم دارند که شما با حضور در این اماکن می توانید
همه ی کالاها های مورد نیازتان را خریداری نمایید. تعداد پاساژهای بانه
حدود 150 عدد هستند که شما می توانید با حضور در آنها به خرید
یک بسم الله الرّحمن الرّحیم می تواند چه بکند؟ یک بسم الله الرّحمن الرّحیم می تواند جهانی را چنانچه تو فهم توانِ آن بکنی «راه» بنماید و به یاریِ این آشفتگیِ آدم های گُمگشته یِ آن در آید اما، کو ذِهن رها و گوش شنوا و دو چشمان بینا و یک تنِ بِخرَد که حرف خدا درک بکند و با عمل، «آن» بِخَرَد؟

قرآن، کتاب ساختِ انسان برای هر دو جهان، بر مبنای: * یکی آسان، همراه با درس های ساده شده و روان و فراوان است و * دیگری فشُرده، با درس های اندک ولی پُر از مفاهیم
در سفرهای مختلف با تور همه به دنبال تفریح و هیجان و کسب لذت و تجربه های جدید هستند. در کنار آثار تاریخی و باستانی هر شهر و کشور، انواع گشت و گذارهای گوناگون، پارکها، طبیعت گردی، مراکز خرید، غذاهای خوش طعم و رنگارنگ وجود دارد. در میان تمامی این کشورها و شهرها ما می خواهیم تعدادی از گشت و گذارهای جذاب در گرجستان را به شما معرفی کنیم، با الفبای سفر چند مورد از آنها را بررسی می کنیم.
1.تله کابین تفلیس
یک تجربه پرهیجان در پایتخت گرجستان، تفلیس، سوا
سلاااااام سلااااااام سلااااام سلاااام خوبید؟منم خوبم!جونم براتون بگه که دیروز قرار بود پیام بیاد ماشینشو که تو پارکینگ ما بود ببره و پیمان هم گفته بود صبح ما خونه ایم هر وقت خواستی بیا ببر بعد از اینکه صبونه خوردیم پیمان به پیام زنگ زد که تو نیا ما خودمون ماشینو برات می یاریم منم بهش گفتم خب خودمون چه جوری می خوایم برگردیم؟(چون اون،اون سر شهره و ما این سر شهر!الانم که نمیشه تاکسی یا اتوبوس سوار شد)گفت ماشینو می بریم براش بعد بهش می گیم که مار
فراری پارک دبی، از بزرگ‌ ترین شهر بازی‌ های است که به برند فراری تعلق دارد. یکی از مکان های تفریحی دبی که مجموعه‌ ای هیجان انگیز از 20 بازی‌ سواری مختلف را برای گردشگران ترتیب داده است.

وقتی نام دبی به میان باشد معمولاً همه ما بیشتر، تصویری از مراکز خرید و پاساژها و رستوران بارهای این شهر در ذهنمان نقش می‌بندد. نهایت آسمان خراش‌ های بلند و هتل هایش را هم به یاد بیاوریم. اما در صفحه گردشگری امروز مان به شما اطمینان می‌دهم که داستان دوبی ای

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها